Տեղի է ունեցել «Վերնատուն» ակումբի «Արցախի, անվտանգության և արտաքին հարաբերությունների» հանձնաժողովի նախաձեռնած քննարկումը
18/12/2019 12:33
Տեղի է ունեցել «Վերնատուն» հասարակական–քաղաքական ակումբի «Արցախի, անվտանգության և արտաքին հարաբերությունների» հանձնաժողովի նախաձեռնած քննարկումը, որին մասնակցել են ակումբի անդամներն ու փորձագիտական լայն շրջանակները, տեղեկացնում է «Վերնատուն» հասարակական–քաղաքական ակումբի մամուլի ծառայությունը։
Թեման՝ «Ադրբեջանի ներքին զարգացումները և դրանց ազդեցությունը այդ երկրի արտաքին քաղաքականության վրա»։

Состоялись обсуждения, инициированные комиссией по вопросам Арцаха, безопасности и внешним отношениям клуба «Вернатун»
18/12/2019 13:19
Общественно-политический клуб «Вернатун» организовал обсуждение на тему «Внутренние развития в Азербайджане и их влияние на внешнюю политику этой страны», в котором приняли участие члены клуба и представители экспертного сообщества.
Обсуждение было инициировано комиссией по вопросам Арцаха, безопасности и внешним отношениям общественно-политического клуба «Вернатун».