Բարձր տեխնոլոգիական արդյունաբերության նախարարությունը պարգևատրումների համար հատկացրել է ավելի քան 100 միլիոն դրամ
03/02/2020 12:52
ՀՀ բարձր տեխնոլոգիական արդյունաբերության նախարարությունն Aysor.am-ի գրավոր հարցմանն ի պատասխան՝ ներկայացրել է, թե որքան գումար են հատկացրել 2019 թվականի պարգևատրումների համար։
«2019 թվականին ՀՀ բարձր տեխնոլոգիական արդյունաբերության նախարարության ՀՀ պետական բյուջեով նախատեսված պարգևատրման գծով հատկացումը կազմել էլ 100 միլիոն 391 հազար 800 դրամ», - ասված է նախարարության պատասխանում։

Министерство высокотехнологической промышленности в 2019 году предоставило на выплату премий более 100 млн. драмов
03/02/2020 14:33
Министерство высокотехнологической промышленности в 2019 году предоставило для выплаты премий сотрудникам более 100 млн. драмов.
В ответ на письменный запрос Aysor.am в министерстве высокотехнологической промышленности сообщили:
«В 2019 году из государственного бюджета Армении министерству высокотехнологической промышленности по линии премий предоставлена сумма в размере 100 млн. 391 тысяч 800 драмов».