Վաղը հանրապետության առանձին հատվածներում սպասվում է բուք․ Գագիկ Սուրենյան
ԱԻՆ հիդրոմետ ծառայության օդերևութաբանության կենտրոնի պետ Գագիկ Սուրենյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրառում է կատարել՝ տեղեկացնելով, որ վաղը Հայաստանի հանրապետության լեռնային ու նախալեռնային տարածքներում սպասվում է ձյուն։
«Հարգելի վարորդներ ուշադրություն
Փետրվարի 25-ի ցերեկը ցուրտ մթնոլորտային ճակատի ներխուժմամբ պայմանավորված հանրապետության լեռնային և նախալեռնային բոլոր շրջաններում կտեղա ձյուն, առանձին հատվածներում սպասվում է նաև բուք։ Վաղը երեկոյան ժամերից տեղումները աստիճանաբար կդադարեն։ օդի ջերմաստիճանը փետրվարի 25-ի ցերեկը և 26-ի գիշերը կնվազի 8-10 աստիճանով, որը կտևի ընդամենը 1 օր, փետրվարի 27-ից սկսած օդի ջերմաստիճանը կրկին կսկսի բարձրանալ»,-գրել է Գագիկ Սուրենյանը։

В отдельных районах Армении завтра ожидается метель – Гагик Суренян
Начальник отдела метеорологических прогнозов Армгидрометцентра Гагик Суренян сообщил на своей странице в Facebook, что завтра в горных и предгорных областях Армении ожидается снег.
«Уважаемые водители,
25 февраля днем на территорию республики проникнет холодный атмосферный фронт, во всех горных и предгорных областях ожидается снег, в отдельных местах – метель. Завтра вечером осадки постепенно прекратятся. Температура воздуха 25 февраля днем и 26 февраля вечером постепенно понизится на 6-8 градусов, что продлится всего день. С 27 февраля температура воздуха вновь начнет повышаться», - написал Гагик Суренян.