Մարտի 1-ի զոհերի հիշատակին նվիրված երթը չեղարկվեց՝ կապված Հայաստանում գրանցված կորոնավիրուսովի առաջին դեպքի հետ. «Քաղաքացիական պայմանագիր»
01/03/2020 11:18
«Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության վարչությունը որոշում կայացրեց չեղարկել Մարտի 1-ի զոհերի հիշատակին նվիրված երթը՝ կապված Հայաստանում գրանցված կորոնավիրուսով հիվանդացության առաջին դեպքի հետ։
«Ստեղծված իրավիճակում առաջնային է Առողջապահության նախարարության հորդորներին հետևելը և կանխարգելիչ բոլոր միջոցառումների ձեռնարկումը։ Կոչ ենք անում պահպանել հանգստություն և վստահել միայն պաշտոնական աղբյուրներից տրվող տեղեկատվությանը», - հաղորդում է «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության վարչությունը:

Civil Contract party annuls march dedicated to the memory of March 1 victims agreed with first coronavirus case reported in Armenia
01/03/2020 11:29
Civil Contract party’s administration made a decision to annul the march dedicated to the memory of March 1 victims agreed with the first case of coronavirus registered in Armenia.
“In the created situation the priority is to follow the urges of the Health Ministry and undertake all the preventive measures. We urge to keep calm and trust information from official sources only,” the CC party administration reports.