Արամ Վարդանյանին (Վստրեչի Ապեր) պատկանող տներում ոստիկանները գործողություններ են իրականացրել կոնկրետ քրեական գործի շրջանակում՝ ունենալով անձին ձերբակալելու որոշում
05/03/2020 11:02
Արամ Վարդանյանին և նրա հարազատներին պատկանող Արցախի փողոցի 17 հասցեում գտնվող տներում կոնկրետ քրեական գործի շրջանակներում ոստիկանության ծառայողներն իրականացրել են գործողություններ՝ ունենալով նախաքննական մարմնի` անձին ձերբակալելու մասին որոշում, Aysor.am-ի թղթակցի հետ զրույցում ասաց ՀՀ ոստիկանության լրատվության վարչության պետի տեղակալ Էդգար Ջանոյանը։
Հիշեցնենք՝ այսօր, գիշերը ժամը 02.40-ի սահմաններում, ոստիկանության հարյուրավոր աշխատակիցների կողմից տեղի է ունեցել հարձակում Արամ Վարդանյանին և նրա հարազատներին պատկանող Արցախի փողոցի 17 հասցեում գտնվող տների վրա, այս մասին Facebook-յան իր էջում գրել է Արամ Վարդանյանի (Վստրեչի Ապեր) փասատաբաններից Երվանդ Վարոսյանը:

Действия полицейских в принадлежащих Араму Варданяну и его родственникам домах проведены в рамках конкретного уголовного дела
05/03/2020 12:52
Действия сотрудников полиции в принадлежащих Араму Варданяну и его родственникам домах по адресу ул. Арцаха 17 проведены  в рамках конкретного уголовного дела, на основании решения следственного органа об аресте лица, сообщил в беседе с корреспондентом Aysor.am заместитель начальника управления по связям с общественностью полиции Эдгар Джаноян.
Напомним, этой ночью, около  02:40, сотни сотрудников полиции совершили нападение на принадлежащие Араму Варданяну и его родственникам дома, расположенные по адресу ул. Арцаха 17. Об этом сообщил на своей странице Facebook один из адвокатов Арама Варданяна (Встречи Апер) Ерванд Варосян.