Հիվանդությունների վերահսկման և կանխարգելման ազգային կենտրոնի լաբորատորիայում իրականացվել է եզրափակիչ ախտահանում
23/03/2020 13:15
Առողջապահության նախարարությունից հայտնում են, որ մարտի 22-ին կենսանվտանգության առանձնահատկություններից ելնելով ՀՀ ԱՆ հիվանդությունների վերահսկման և կանխարգելման ազգային կենտրոնի լաբորատորիայում հետազոտությունները ժամանակավորապես դադարեցվել են: Իրականացվել է եզրափակիչ ախտահանում:
Վաղ առավոտից լաբորատորիան կրկին աշխատում է ողջ ներուժով և ամեն հաջորդող օրը առավոտյան 10:00-ին կհրապարակվեն նոր տվյալներ:

В лаборатории Национального центра по контролю и профилактике заболеваний проведена заключительная дезинфекция
23/03/2020 13:51
Министерство здравоохранения Армении сообщает, что с учетом особенностей биологической безопасности, 22 марта в Национальном центре по контролю и профилактике заболеваний временно прекращены лабораторные исследования. Поведена заключительная дезинфекция.
С раннего утра лаборатория возобновила работу и каждый день в 10:00 утра будут публиковаться новые данные.