Վերին Լարսի անցակետում մաքսային ոլորտի խնդիրների դեպքում այսուհետ հնարավոր է կապ հաստատել ՀՀ դեսպանության մաքսային կցորդ Արամ Թանանյանի հետ
07/04/2020 14:14
Պետական եկամուտների կոմիտեն տեղեկացնում  է, որ այսուհետ գործելու են Ռուսաստանի Դաշնությունում Հայաստանի Հանրապետության դեսպանությանը կից մաքսային կցորդի հետ հետադարձ կապի միջոցներ:
Ռուսաստանի Դաշնությունում, այդ թվում՝ Վերին Լարսի անցակետում, մաքսային ոլորտին առնչվող խնդիրների դեպքում կարելի է կապ հաստատել ՀՀ դեսպանությանը կից մաքսային կցորդ Արամ Թանանյանի հետ հետևյալ եղանակներով. +79263985991 եռ.), +37455569001 (Viber, WhatsApp):

В случае проблем на КПП «Верхний Ларс» можно связаться с таможенным атташе при посольстве Армении в РФ Арамом Тананяном
07/04/2020 14:47
Комитет государственных доходов Армении сообщает, что отныне будут действовать обратная связь с таможенным атташе при посольстве Армении в Российской Федерации.
«В случае возникновения проблем, связанных с таможенной сферой в Российской Федерации, в том числе на КПП «Верхний Ларс», можно связаться с таможенным атташе при посольстве Армении в РФ Арамом Тананяном по следующим контактным номерам: +79263985991 (тел.), +37455569001 (Viber,WhatsApp).