ԼՀԿ-ն կառավարության սոցիալական աջակցության ծրագրերի մասին անհրաժեշտ տեղեկատվություն կտրամադրի քաղաքացիներին
10/04/2020 13:11
Ապրիլի 10-ին և 11-ին ժամը 11-ից Լուսավոր Հայաստան Կուսակցության թիմը կպատասխանի ձեզ հուզող բոլոր հարցերին կապված կառավարության սոցիալական աջակցությանն ծրագրերին դիմելու հետ, ֆեյսբուքյան իր էջում տեղեկացնում է ԼՀ խմբակցության ղեկավար Էդմոն Մարուքյանը։
«Եթե ունեք հարցեր կամ խորհրդի և օգնության կարիք, կարող եք կապ հաստատել հետևալ համարներով կամ էլ. փոստով։ Կարող եք նաև հաղորդագրություն ուղարկել Լուսավոր Հայաստան-ի Ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջին», - գրել է նա։

Партия «Светлая Армения» предоставит гражданам необходимую информацию о программах социального содействия
10/04/2020 13:35
Представители партии «Светлая Армения», начиная с 11:00 10-го и 11-го апреля ответят на все волнующие граждан вопросы, связанные с инициированными правительством программами социального содействия, сообщил на своей странице в в Facebook руководитель фракции «Светлая Армения» Эдмон Марукян.
«Если у вас есть вопросы, необходимость в помощи или советах, можете связаться с нами по нижеуказанным контактным номерам или отправить сообщение по электронной почте. Вы можете также отправить сообщение на официальную страницу партии в Facebook», - отметил Эдмон Марукян.