Գևորգ Գորգիսյանը պատասխանել է առողջապահության նախարար Արսեն Թորոսյանին
ԱԺ «Լուսավոր Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Գևորգ Գորգիսյանը պատասխանել է առողջապահության նախարար Արսեն Թորոսյանին:
«Ուզում եմ հիշեցնել պարոն Արսեն Թորոսյանին, որ երբ ինքը կոչ էր անում չդնել դիմակ, ես ԱԺ նիստին մասնակցում էի դիմակով։ Իսկ վերնագրեր կարդալուց բացի, կարելի է նաև ամբողջական նյութը դիտել, նոր եզրակացություն անել կամ առավել ևս, գնահատականներ տալ», - նշել է Գորգիսյանը։
Հիշեցնենք՝ այսօր առողջապահության նախարար Արսեն Թորոսյանը ծաղրել է «Լուսավոր Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Գևորգ Գորգիսյանին։
Գորգիսյանը հայտարարել էր, որ դիմակի տուփի վրա գրված է՝ չի պաշտպանում Covid 19-ից։
Ի պատասխան Արսեն Թորոսյանը Facebook-ի իր էջում տեղադրել է Գորգիսյանի հայտարարությունը և գրել. «Հաջորդիվ պարոն Գորգիսյանը կխոսի 5G աշտարակներով չիպավորելու, սոդայով քաղցկեղ բուժելու և հարթ երկրագնդի տեսությունների (Flat Earth) մասին»:

Геворк Горгисян ответил министру здравоохранения Арсену Торосяну
Депутат парламента от фракции «Светлая Армения» Геворк Горгисян ответил министру здравоохранения Арсену Торосяну.
«Хочу напомнить господину Торосяну, что когда он призывал не носить маски, я участвовал в заседаниях парламента в маске. Кроме чтения заголовков можно просмотреть также весь материал и потом делать выводы, тем более, давать оценки», - отметил Геворк
Горгисян.
Напомним, сегодня министр здравоохранения Армении Арсен Торосян высмеял депутата парламента от фракции «Светлая Армения» Геворка Горгисяна.
Геворк Горгисян заявил о том, что на упаковке маски написано – не защищает от Covid 19.
В ответ Арсен Торосян опубликовал на своей странице в Facebook пост Геворка Горгисяна и сопроводил записью: «В следующий раз господин Горгисян будет говорить о чипировании с помощью вышек 5G, лечении рака содой и теории плоской земли (Flat Earth)».