Համոզված ենք, որ գնում ենք ճիշտ ճանապարհով. Նիկոլ Փաշինյան (Տեսանյութ)
Հակահամաճարակային կանոնների պահպանման որոշակի դրական դինմիկա է արձանագրվում, պարետատան նիստից հետո ճեպազրույցում ասաց վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը։
«Դիմակների կրման ստեղծագործական տարբերակները չեն նպաստում իրավիճակի բարելավմանը», - ասաց վարչապետը՝ նշելով, թե պետք է պահել դիմակի կրման կանոնները։
«Մենք համոզված ենք, որ գնում ենք ճիշտ ճանապարհով, այլ բան, որ այդ ճանապարհն արդյունավետ կլինի այն պարագայում, եթե մեր քաղաքականության և հակահամաճարակային կանոնների պահպանման կոչերը հանրության կողմից լսելի լինեն ավելի շատ», - ասաց Փաշինյանը։

Мы уверены, что идем по правильному пути – Никол Пашинян
Наблюдается определенная положительная динамика в соблюдении противоэпидемиологических правил, заявил сегодня на брифинге после заседания комендатуры премьер-министр Армении Никол Пашинян.
«Творческие варианты ношения масок не способствуют улучшению ситуации», - сказал премьер, отметив, что необходимо соблюдать правила ношения масок.
«Мы уверены, что идем по правильному пути, другое дело, что этот путь будет эффективным в том случае, если общество будет больше прислушиваться к нашей политике и призывам соблюдать противоэпидемиологические правила», - сказал Никол Пашинян.