Մենք մնալու ենք այստեղ, որովհետև մենք բոլորս Գագիկ Ծառուկյան ենք. Նաիրա Զոհրաբյան
Իրենք խորապես սխալվում են, մենք մնալու ենք այստեղ, որովհետև մենք բոլորս Գագիկ Ծառուկյան ենք, լրագրողների հետ զրույցում ասաց ԱԱԾ շենքի դիմաց գտնվող ԱԺ «Բարգավաճ Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Նաիրա Զոհրաբյանը:
«Թույլ չենք տալու, որ ժողովրդավարական կարգախոսներով իշխանության եկած մարդիկ ոստկանական, ԿԿԲ-ական ուժերով ոտնահարեն ժողովրդավարությունը», - ասաց նա:
ԲՀԿ-ի կողմից 2017 թվականին ընտրակաշառքներ բաժանելու վերաբերյալ ԱԱԾ երկու հաղորդագրությունները Նաիրա Զոհրաբյանը իրավական ֆուտուրիզմ որակեց:
Հարցին՝ իր տանը խուզարկություն եղե՞լ է, նա բացասական պատասխան հնչեցրեց՝ միաժամանակ շեշտելով, որ ինքը ցանկացած զարգացման պատրաստ է:
«Պատրաստ եմ ընդհուպ, որ ինձ էլ կարող են ձերբակալել, ինձ էլ կարող են կալանավորել, բայց սա այս իշխանության վերջի սկիզբն է», - ասաց պատգամավորը:

This is the beginning of the end of current authorities: Naira Zohrabyan
They are all deeply mistaken, we will stay here and will not leave because we all are Gagik Tsarukyan, PAP deputy Naira Zohrabyan said outside the NSS building where leader of their party has been summoned for interrogation.
“We will not allow the authorities who came to power with democratic slogans violate the democracy,” she said.
Zohrabyan described the explanation of the NSS that PAP distributed election bribe in 2017 legal futurism.
Asked whether search was conducted at her place, Zohrabyan said no but she is ready for any developments.
“I am ready for all developments, they may arrest me, but this is the beginning of the end of incumbent authorities,” she said.