ՀՀ նախագահը հայտնել է, որ  չի ստորագրի «Սահմանադրական դատարանի մասին» սահմանադրական օրենքում փոփոխություններ և լրացումներ կատարելու մասին օրենքը
30/06/2020 19:32
ՀՀ նախագահը հայտնել է, որ չի ստորագրի «Սահմանադրական դատարանի մասին» սահմանադրական օրենքում փոփոխություններ և լրացումներ կատարելու մասին օրենքը
Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանն այսօր Ազգային ժողովի նախագահ Արարատ Միրզոյանին տեղեկացրել է, որ «Սահմանադրական դատարանի մասին» սահմանադրական օրենքում փոփոխություններ և լրացումներ կատարելու մասին օրենքը հարակից օրենքով իր կողմից չեն ստորագրվելու:

Президент Армении сообщил, что не подпишет закон о внесении изменений и дополнений в конституционный закон «О Конституционном суде» и смежные законы
30/06/2020 19:50
Президент Армении Армен Саркисян сегодня сообщил председателю Национального Собрания Арарату Мирзояну, что не подпишет закон о внесении изменений и дополнений в конституционный закон «О Конституционном суде» и смежные законы.