Ցուցում է տրված, որ ինձ ձերբակալեն. Գևորգ Պետրոսյան
ԱԺ «Բարգավաճ Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Գևորգ Պետրոսյանը հայտարարել է, թե տեղեկություն ունի, որ իրեն ձերբակալելու ցուցում են ստացել իրավապահները:
«Ըստ որոշակի աղբյուրի, ցուցում ա տրված ամեն գնով ձերբակալել ինձ... Մինչև հիմա չհասկացա՞ք, որ ես բերդում հայտնվելուց չեմ վախենում...Բա որ հանկարծ հայտնվենք նույն կամերում...Սա է Փաշինյանի Հայաստանը», -ֆեյսբուքյան էջում գրել է պատգամավորը։
Նա նշել է, թե Ազգային անվտանգության իրական խնդիրները վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանին չեն հետաքրքրում։
«Ինքը պինցետով ու տնական արաղով լուծելու է Արցախի հարցը (ոնց որ լուծեց կորոնավիրուսի հարցը)...», - նշել է Պետրոսյանը։

MP from Prosperous Armenia faction Gevorg Petrosyan says he has information that law enforcement bodies have been instructed to arrest him.
“According to a source, there is an instruction to arrest me at any cost… Haven’t you understood by now that I am not afraid of appearing in jail…Perhaps we will appear in the same sell…This is Pashinyan’s Armenia,” the lawmaker wrote on Facebook.
He stressed that Nikol Pashinyan is not interested in real issues of national security.
“He will settle Artsakh issue with tweezers and homemade vodka (like he settled coronavirus issue),” Petrosyan wrote.