Ադրբեջանական «փառապանծ» բանակը ցույց տվեց, որ իրենց զինատեսակներից ոչ մեկը բարձր արդյունավետություն չի դրսևորել. Արծրուն Հովհաննիսյան
18/07/2020 11:17
Ադրբեջանական «փառապանծ» բանակը ցույց տվեց, որ իրենց զինատեսակներից ոչ մեկը բարձր մարտունակություն ու արդյունավետություն չի դրսևորել, լրագրողների հետ հանդիպմանն ասաց ՀՀ ՊՆ ներկայացուցիչ Արծրուն Հովհաննիսյանը։
«Անգամ՝ «փառապանծ» հատուկ նշանակության զորքերը։ Տակը մնում է ի՞նչ, տակը մնում են ԱԹՍ-ները, որոնք էլ շատ թանկ են, ձեռք են բերվում հիմնականում Իսրայելից», - նշեց Հովհաննիսյանը։

Азербайджанская «доблестная» армия показала, что ни один из видов оружия в их арсенале не обладает высокой эффективностью – Арцрун Ованнисян
18/07/2020 12:22
Азербайджанская «доблестная» армия продемонстрировала, что ни один из видов оружия в их арсенале не обладает высокой боеспособности и эффективностью, заявил сегодня на брифинге представитель Минобороны Армении Арцрун Ованнисян.
«Даже "доблестные" войска специального назначения. Что остается кроме этого? Остаются БПЛА, которые стоят очень дорого и закупаются в основном у Израиля», - отметил Арцрун Ованнисян.