Ժամանակն է ոչ թե ձևական կոչերով, այլ իրական քայլերով անհապաղ դադարեցնել հումանիտար աղետը. ՀՀ ՄԻՊ-ը՝ համաշխարհային հանրությանը
09/10/2020 15:50
Դիմել եմ համաշխարհային հանրությանը, ֆեյսբուքյան գրառմամբ տեղեկացնում է ՀՀ ՄԻՊ Արման Թաթոյանը՝ ավելացնելով, որ անհրաժեշտ են հրատապ քայլեր:
«Ժամանակն է ոչ թե ձևական կոչերով կամ կոնֆերանսներում գեղեցիկ ելույթներով, այլ իրական քայլերով անհապաղ դադարեցնել այս շարունակվող հումանիտար աղետը, զոհերն ու զանգվածային ավերածությունները:

Пришло время предпринять реальные действия для прекращения гуманитарной катастрофы – омбудсмен Армении обратился к международному сообществу
09/10/2020 17:27
Защитник прав человека Армении Арман Татооян обратился к международному сообществу, призвав предпринять срочные меры.
«Сегодня не время озвучивать формальные призывы и красивые речи на конференциях, необходимо предпринять реальные действия для прекращения продолжающейся гуманитарной катастрофы, жертв и массовых разрушений.