Արցախի նախագահի որոշմամբ Հադրութի շրջանի վարչակազմի ղեկավար Կամո Պետրոսյանն ու շրջանի ԱԱԾ աշխատակից Սերգեյ Միրզոյանը բացառիկ քաջության համար պարգևատրվել են «Մարտական խաչ» 1-ին աստիճանի շքանշանով
14/10/2020 22:25
Արցախի Հանրապետության նախագահ Արայիկ Հարությունյանը թշնամու սանձազերծած լայնածավալ ռազմական գործողությունների ընթացքում Արցախի Հանրապետության պետական սահմանը պաշտպանելիս ցուցաբերած բացառիկ քաջության ու արիության համար «Մարտական խաչ» 1-ին աստիճանի շքանշանով պարգևատրել է ԱՀ Հադրութի շրջանի վարչակազմի ղեկավար Կամո Պետրոսյանին և նույն շրջանի ԱԱԾ աշխատակից Սերգեյ Միրզոյանին:

Президент Арцаха наградил орденом «Боевой крест» I степени главу администрации Гадрутского района Камо Петросяна и сотрудника СНБ Сергея Мирзояна
14/10/2020 23:32
Президент Республики Арцах Араик Арутюнян за исключительную храбрость и мужество, проявленные при защите государственной границы Республики Арцах в ходе широкомасштабных военных действий, развязанных противником, наградил орденом «Боевой крест» I степени руководителя администрации Гадрутского района Камо Петросяна и сотрудника СНБ того же района Сергея Мирзояна.