Պետք է կանգնենք բանակի կողքին, որպեսզի մեր երեխաները դառնան ոչ թե նահատակված, այլ կենդանի հերոսներ. Ալբերտ Հովհաննիսյանի հոր կոչը
19/10/2020 22:18
Մենք պետք է կանգնենք բանակի կողքին, որպեսզի մեր երեխաները դառնան ոչ թե նահատակված, այլ կենդանի հերոսներ, ասուլիսի ժամանակ ասաց «Արիության մեդալ»-ով հետմահու պարգեվատրված Ալբերտ Հովհաննիսյանի հայրը` Արտակ Հովհաննիսյանը:
«Հայրենասիրական երաժշտություն լսելով ու քաղաքով պտտվելով մենք զինվորին չենք ոգևորում ու օգնում: Բոլորս պարտավոր ենք իրենց կողքին լինել ու պետք է լինենք», - ասաց նա:

Мы должны встать рядом с армией, чтобы наши дети не становились героями посмертно – отец Альберта Ованнисяна
19/10/2020 22:55
Сегодня мы должны встать рядом с армией, чтобы наши дети не становились героями посмертно, заявил сегодня на брифинге отец награжденного посмертно медалью «За отвагу» Альберта Ованнисяна –  Артак Ованнисян.
«Слушая патриотическую музыку и кружа по городу, мыне воодушевляем и не помогаем нашим солдатам. Мы все обязаны и должны находиться рядом с ними», - сказал Артак Ованнисян.