Մայրաքաղաք մտնող բոլոր ճանապարհները փակ են, իրավապահներին կոչ ենք անում չխոչընդոտել քաղաքացիների ազատ տեղաշարժի իրավունքը. ՀՅԴ
13/11/2020 16:24
Այս պահին մայրաքաղաք մտնող բոլոր ճանապարհները փակ են, տեղեկացնում են ՀՅԴ գրասենյակից։
«Հայ ժողովրդի թիկունքում ազգադավ փաստաթուղթ ստորագրած վարչախումբը հոգևարքի մեջ է։ Այս պահին մայրաքաղաք մտնող բոլոր ճանապարհները փակ են։ Կոչ ենք անում իրավապահներին չխոչընդոտել քաղաքացիների ազատ տեղաշարժի իրավունքը, չենթարկվել դավաճան իշխանությունների ապօրինի հրահանգներին», - նշված է ՀՅԴ տարածած հայտարարության մեջ։

Все ведущие в столицу дороги заблокированы, призываем правоохранителей не подчиняться незаконным приказам предательской власти – АРФ «Дашнакцутюн»
13/11/2020 16:47
На данный момент все ведущие в столицу дороги перекрыты, сообщает офис АРФ «Дашнакцуюн».
«Подписавший за спиной народа предательский документ режим в агонии. В данный момент все ведущие в столицу Ереван дороги закрыты. Призываем правоохранителей не препятствовать праву граждан на свободное передвижение, не подчиняться незаконным приказам предательской власти», - отмечается в распространенном АРФД сообщении.