Միրզոյանը մի բռնակի չափ էլ չկա իրենց համար. սպասում էինք, որ շուշեցու, հադրութեցու, քարվաճառցու ցավը հասկանայի՞ն. Աշոտյանը՝ ԱԺ մեծամասնության մասին
17/11/2020 13:52
Սրանց անբարոյականությունը գիտե՞ք ուր է հասել: Այսօր ԱԺ-ում ողբ կապելով դռների բռնակների և վնասված գույքի մասին, նրանցից և ՈՉ ՄԵԿ չհիշատակեց իրենց ընկեր ու ղեկավար խոսնակին, ֆեյսբուքյան իր էջում, անդրադառնալով ԱԺ-ում հետպատերազմական քննարկումներին, ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է ՀՀԿ փոխնախագահ Արմեն Աշոտյանը:
«Փաստորեն, Միրզոյանը մի բռնակի չափ էլ չկա իրենց համար։ Դուք ի՞նչ եք սպասում, որ նրանք շուշեցու, հադրութեցու, քարվաճառցու ցավը հասկանայի՞ն։ Զովածների ընտանիքների մորմոքը կիսեի՞ն։ Վիրավոր ու անդամահատվածների դարդո՞վ ապրեին։
Առողջություն Արարատին։ Թող արագ ոտքի կանգնի, իրեն էլ շաաատ հարցեր կան ուղղելու...», - գրել է Աշոտյանը:

Армен Ашотян: Смотрите, до чего дошла их безнравственность – Мирзоян значит для них меньше, чем какая-то дверная ручка
17/11/2020 17:10
Смотрите, до чего дошла их безнравственность. Сегодня в парламенте никто из них даже не вспомнил своего коллегу и руководителя спикера во время причитаний о поврежденных ручках и имуществе, написал на своей странице в Facebook заместитель председателя Республиканской партии Армении Армен Ашотян, касаясь сегодняшних обсуждений в парламенте.
«Фактически Мирзоян значит для них меньше, чем какая-то дверная ручка?! Чего вы ждали от них? Что они поймут боль жителей Шуши, Гадрута, Карвачара? Разделят горе семей погибших? Начнут жить заботами раненых и ставших инвалидами военнослужащих?
Здоровья Арарату. Пусть скорее поправляется, поскольку к нему также есть много вопросов…» - написал Армен Ашотян.