Ռիտա Սարգսյանի առողջական վիճակը բժիշկներին հաջողվել է կայունացնել, սակայն վիճակը դեռևս մտահոգիչ է. Նախագահի գրասենյակ
18/11/2020 12:14
ՀՀ երրորդ նախագահ Սերժ Սարգսյանի գրասենյակն այս օրերին բազմաթիվ հեռախոսազանգեր է ստանում մեր համաքաղաքացիներից, որոնք հետաքրքրվում և մտահոգ են տիկին Ռիտա Սարգսյանի առողջական վիճակով:
Գրասենյակը շնորհակալություն է հայտնում նրանց բոլորին և տեղեկացնում, որ կորոնավիրուսի պատճառով վատթարացած տիկին Սարգսյանի առողջական վիճակը բժիշկներին հաջողվել է կայունացնել, փառք Աստծո, սակայն վիճակը դեռևս մտահոգիչ է:

Врачам удалось стабилизировать состояние здоровья Риты Саргсян, однако все еще вызывает тревогу – офис третьего президента
18/11/2020 13:07
Офис третьего президента Армении Сержа Саргсяна в эти дни получает многочисленные звонки от соотечественников, которые интересуются и обеспокоены состоянием здоровья госпожи Риты Саргсян.
Офис третьего президента благодарит всех и сообщает, что врачам удалось стабилизировать состояние здоровья Риты Саргсян, которое ухудшилось из-за коронавируса. Однако ее состояние все еще продолжает вызывать тревогу.