Փաշինյանը վախի մթնոլորտ է սերմանել «Իմ քայլի» պատգամավորների շրջանում, սպառնում է ընդհուպ ֆիզիկական հաշվեհարդար տեսնել. Վանեցյան (Տեսանյութ)
04/12/2020 17:21
««Իմ քայլը» խմբակցության պատգամավորների շրջանում կան բավականաչափ հայրենասեր, իրականությունը հասկացող և գիտակցող մարդիկ, որոնք շատ լավ հասկանում են, որ Փաշինյանը ձախողել է, Փաշինյանը պարտված առաջնորդ է և նրանք իր հետ այլևս անցնելու ճանապարհ չունեն», - «Փաստինֆո»-ի եթերում ասել է «Հայրենիք» կուսակցության նախագահ, ԱԱԾ նախկին տնօրեն Արթուր Վանեցյանը։
Նա միաժամանակ նշել է, որ Փաշինյանը օգտագործելով իրավապահ համակարգի, փողոցային, կրիմինալի ներկայացուցիչների ազդեցությունը, լծակները, փորձում է վախի մթնոլորտ սերմանել «Իմ քայլի» պատգամավորների շրջանում, վախեցնում է, ասում է՝ «եթե հանկարծ ինչ-որ բան իմ դեմ փորձեցիք անել, մինչև ֆիզիկական հաշվեհարդար ձեր հետ կտեսնեմ»։

Пашинян посеял страх среди депутатов фракции «Мой шаг», угрожает им физической расправой – Артур Ванецян (Видео)
04/12/2020 18:00
Среди депутатов фракции «Мой шаг» есть достаточно патриотичные, понимающие и осознающие реальность люди, которые очень хорошо понимают, что Пашинян потерпел фиаско, Пашинян – проигравший лидер и им больше не пути с ним», - заявил в эфире «Pastinfo» председатель партии «Родина», бывший директор Службы национальной безопасности Артур Ванецян.
Он также отметил, что Пашинян, используя влияние, рычаги правоохранительной системы и представителей уличного криминала пытается посеять страх среди депутатов фракции «Мой шаг», говорит: «если вдруг попытаетесь сделать что-то против меня, я устрою физическую расправу с вами».