Վուդի Ալենի որդեգրած դուստրը մանրամասն պատմել է նրա ոտնձգությունների մասին
Ռեժիսոր Վուդի Ալենի և դերասանուհի Միա Ֆերոուի որդեգրած դուստրը՝ Դիլանը, մանրամասն պատմել է այն ոտնձգությունների մասին, որոնց ինքը ենթարկվել է մանկության տարիներին:
Ավելի վաղ 35-ամյա կինն արդեն հայտարարել էր, որ յոթ տարեկանում Ալենը նրան տարել է ձեղնահարկ, որտեղ, իբր, սեռական ոտնձգություն է կատարել: HBO-ի նոր վավերագրական ֆիլմը՝ «Ալենն ընդդեմ Ֆարոուի», ներկայացնում է արխիվային կադրեր 1992 թ.-ից, երբ մի աղջիկ խոսում է մորը պատմում է ապրումների մասին: Փոքրիկ Դիլանը հայտարարել է, որ Ալենը խնդրել է իրեն չշարժվել:
«Ես չէի ուզում, որ նա անի դա, մայրիկ: Ինձ դուր չեկավ», - The Sun-ը մեջբերում է Դիլանի խոսերը:
Աղջիկը նաև ասել է, որ նա դիպչել է իր մարմնի ինտիմ մասերին: Երբ Միան հարցրել, թե ինչպես է Ալենը դիպչել իրեն, Դիլանը ցույց է տվել սեռական օրգանի հատվածը:
Վուդի Ալենը 85 տարեկան է, նա կրկնակի օսկարակիր է: Միա Ֆարոուի հետ ռեժիսորը բաժանվել է 1992 թ.-ին՝ Դիլանին դաժան վերաբերմունքի վերաբերյալ կասկածներից հետո և դերասանուհու 22-ամյա որդեգրված դստեր՝ Սունի Պրեվինի, հետ սիրավեպի մասին լուրերից հետո:

Приемная дочь Вуди Аллена подробно рассказала о его домогательствах
Приемная дочь режиссера Вуди Аллена и актрисы Мии Фэрроу Дилан подробно рассказала о домогательствах, которые, по ее словам, пережила в детстве.
Ранее 35-летняя женщина уже заявляла, что в семилетнем возрасте Аллен повел ее на чердак, где якобы сексуально домогался до нее. В новый документальный фильме HBO «Аллен против Фэрроу» вошла архивная видеозапись 1992 года, на которой девочка говорит матери о пережитом опыте. Маленькая Дилан рассказала, что Аллен попросил ее не двигаться. «Я не хотела, чтобы он делал это, мама. Мне не понравилось», — цитирует Дилан The Sun.
Также девочка сказала, что он трогал ее за интимные части тела. Когда Мия спросила, как именно Аллен трогал ее, Дилан показала на область гениталий.
Вуди Аллену 85 лет, он двукратный обладатель «Оскара». С Мией Фэрроу режиссер расстался в 1992 году после ее подозрений в растлении Дилан и сообщений о романе с 22-летней приемной дочерью актрисы Сун-и Превен.