Հանրահավաքի մասնակիցները պարալիզացնում են մայրաքաղաքի կենտրոնը. ամեն օր բողոքի ակցիաներ են լինելու (Տեսանյութ)
Հանրահավաքի մասնակիցները մայրաքաղաքի կենտրոնը պարալիզացնում են: «Հայրենիքի փրկության շարժման» համակարգող Իշխան Սաղաթելյանը լրագրողների հետ զրույցում տեղեկացրեց, որ բոլոր ուղղություններով կազմակերպվելու են անհնազանդության ակցիաներ:
«Սա լինելու է շարունակական: Երկուշաբթի օրվանից ամեն օր բողոքի ակցիա է տեղի ունենալու, մինչև հասնենք կառավարության հեռացմանը: Յուրաքանչյուր քաղաքացի կարող է յուրովի դրսևորել իր դժգոհությունը», - նշեց Սաղաթելյանը:

Participants of rally paralyze streets in Armenia’s capital Yerevan, say hence protest actions to be conducted every day
The participants of the rally are paralyzing the downtown Yerevan. Homeland Salvation Movement coordinator Ishkhan Saghatelyan told the reporters that disobedience actions will be conducted in all directions.
“It will be continuous. From Monday protest actions will be conducted every day until government resigns. Each citizen is free to show his dissatisfaction in a way he/she wants,” Saghatelyan said.