Ոստիկանությունը բերման է ենթարկել կառավարության դարպասներին իրենց շղթայած «Ազատագրում» շարժման անդամներին (Տեսանյութ)
22/04/2021 10:57
Ինչպես ավելի վաղ հայտնել էինք, «Ազատագրում» շարժման անդամներն այսօր առավոտյան իրենց շղթայել էին կառավարության դարպասներին: Այդկերպ նրանք փորձում էին խոչընդոտել Նիկոլ Փաշինյանի մուտքը։
Նրանց խոսքով՝ ոչ շենքը, ոչ էլ պետությունը Նիկոլ Փաշինյանին չեն պատկանում՝ պահանջելով Փաշինյանի հրաժարականը։

Полиция подвергла приводу членов движения «Азатагрум», приковавших себя цепями к воротам здания правительства (Видео)
22/04/2021 11:35
Члены движения «Азатагрум» («Освобождение») сегодня с раннего утра приковали себя цепями к воротам у здания правительства Армении. Таким образом они пытались предотвратить доступ премьер-министра Николу Пашиняну в здание.
По их словам, ни здание правительства, ни страна не принадлежат Николу Пашиняну. Они требуют отставки Пашиняна.