«Հրապարակ». Հունիսի 20-ին նիկոլականները սադրանքներ են կազմակերպելու
«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Հայաստանով մեկ վարչական ռեսուրսին հրահանգ է իջեցված, որ ՔՊ-ի ընտրողները հունիսի 20-ին իրենց քվեարկությունն իրականացնեն մինչև ժամը 12-ը: Դրանից հետո նիկոլականները, ըստ շրջանառվող խոսակցությունների, սադրանքներ են կազմակերպելու, մեծ դեբոշ, որի ընթացքում այնպիսի իրադարձություններ կլինեն, որ մարդիկ կվախենան ու այլևս դուրս չեն գա տներից:
«Եթե այս տարբերակով մասնակցությունը ցածր լինի, Փաշինյանի հաղթանակն անվիճելի է»,- ասաց վարչական ռեսուրսի ներկայացուցիչը, որը նաև հանգստացրեց․ «Մինչև հիմա իրենց ո՞ր ծրագիրն է հաջողվել, որ սա հաջողվի»»։

«Грапарак»: 20 июня николовцы организуют провокации
Газета «Грапарак» пишет, что административному ресурсу по всей Армении спущено указание, что  электорат партии «Гражданский договор» 20 июня должны проголосовать до 12 часов. Согласно муссируемым разговорам, после этого николовцы организуют провокации, большой дебош, во время которого произойдут события, что люди  испугаются выйти из дома.
«Если по этому сценарию явка на выборах будет низкой, то победа Пашиняна неоспорима», - сказал представитель административного ресурса, успокоив при этом: «Разве до сих пор какая-то из их программ удалась, чтобы эта удалась».