Կոնվերս Բանկի Վիզա քարտապանների համար Card to card փոխանցումների ակցիան՝ նոր ձեւաչափով
Կոնվերս Բանկը շարունակում է Վիզա միջազգային վճարահաշվարկային համակարգի հետ Քարտից քարտ փոխանցումների ակցիան՝ այլ ձեւաչափով: Ակցիայի շրջանակում՝ մինչև 31.07.2021թ.-ը ներառյալ, ՀՀ-ից դուրս թողարկված VISA վճարային քարտերին/քարտերից ամենաշատ Card to card փոխանցումներ կատարած կամ ստացած 10-ական քարտապանները կստանան Երևան Պարկի 2-ական տոմս:
Փոխանցումներ կարելի է իրականացնել Կոնվերս բանկի Վճարային պորտալով և Մոբայլ բանկ համակարգով:
Նշենք, որ Վիզա միջազգային վճարահաշվարկային համակարգի Card ot Card փոխանցումների նախորդ ակցիան ավարտվել է հունիսի 26-ին: Դրա շրջանակում ֆինանսական այդ կազմակերպությունը ՀՀ բանկերի Վիզա քարտապաններին էր առաջարկել կատարել քարտից քարտ փոխանցումներ Հայաստանից դուրս թողարկված ցանկացած VISA քարտի կամ ստանալ փոխանցում եւ ստանալ 1000 դրամի չափով քեշբեք:

Card to card transfer campaign for Converse Bank Visa cardholders in a new format
Converse Bank continues its card-to-card transfer campaign with Visa International Payment System in a different format. Within the framework of the campaign, until 31.07.2021 inclusively, 10 cardholders who made or received the highest number of card-to-card transfers using from VISA payment cards, including those issued outside Armenia, will receive 2 tickets to Yerevan Park.
Transfers can be made through Converse Bank Payment Portal and Mobile Banking system.
It should be noted that the previous campaign for Card-to-Card transfers of the Visa International Payment System ended on June 26. Within the framework of the campaign, the financial institution offered the Visa cardholders of Armenian banks to make card-to-card transfers to any VISA card issued outside Armenia, or to receive a transfer and receive a cashback in the amount of 1000 AMD.