Հոլիվուդում ոստիկանը գնդակահարել է կեղծ ատրճանակով զինված մարդու
Լոս անջելեսի հայտնի Հոլիվուդ թաղամասում` Փառքի ծառուղում, ոստիկանը գնդակահարել է զինված տղամարդու, ավելի ուշ պարզվել է, որ զենքն իրական չէ, հետևում է հաղորդագրությունից, որը զետեղվել է քաղաքի ոստիկանության Twitter-ում:
Ոստիկանության տվյալով՝ նրանք մի քանի հաղորդում են ստացել այն մասին, որ սպիտակամորթ զինված տղամարդը քայլում է Հոլիվուդի փառքի ծառուղում:
Դեպքի վայր ժամանած ոստիկանները տեսել են ատրճանակով զինված մի մարդու, որի արտաքին տեսքը համապատասխանում էր նկարագրությանը: Ոստիկաններից մեկը կրակ է բացել: Տղամարդը վիրավորվել է և տեղափոխվել հիվանդանոց, որտեղ մահացել է: Պարզվել է, որ դեպքի վայրում հայտնաբերված զենքը կեղծ է:

В Голливуде полицейский застрелил вооруженного мужчину
Полицейский застрелил человека с пистолетом в руках на Аллее славы в известном районе американского Лос-Анджелеса Голливуде (штат Калифорния), позже оказалось, что оружие было не настоящим, следует из сообщения полиции города в Twitter.
По данным полиции, им поступило несколько сообщений о том, что белый вооруженный мужчина гуляет по Аллее славы в Голливуде.
Когда полицейские прибыли на место, они увидели мужчину, вооруженного пистолетом, чья внешность подходила под описание. Один полицейский открыл огонь. Мужчина был ранен и доставлен в больницу, где он скончался. Оружие, обнаруженное на месте происшествия, оказалось муляжом.