Կոնվերս բանկ. Ֆինանսավորում և հավելյալ ծառայություններ՝ կանանց
Կոնվերս Բանկը ՎԶԵԲ «Կանայք բիզնեսում» ծրագրի շրջանակում գործարկել է  ակցիա: Դրանով  սկսնակ եւ գործող բիզնեսին առաջարկվում է ֆինանսավորում շրջանառու միջոցների համալրման, հիմնական միջոցների ձեռքբերման եւ կրեդիտորական պարտքի մարման նպատակով:
Սկսնակ բիզնեսի համար նախատեսված է մարման արտոնյալ ժամանակահատված:
Շահառու կարող են դառնալ կին անհատ ձեռնարկատերերը, իրավաբանական անձինք, ում առնվազն 50% բաժնետերերը կամ ուղղակի վերջնական շահառուները կանայք են:
Ակցիայի շահառուները բանկային որոշ պրոդուկտներից կօգտվեն արտոնյալ պայմաններով: Մասնավորապես՝  Իրավաբանական անձ  եւ Անհատ ձեռնարկատեր վարկառուների համար անվճար կլինեն ընթացիկ հաշիվների բացումը եւ վարումը, Ինտերնետ-Բանկ ծառայության տրամադրումը, առաջին տարվա համար՝ POS տերմինալներով վճարային քարտերի սպասարկումը եւ այլն: Իսկ  Անհատ ձեռնարկատեր, Իրավաբանական անձի առնվազն 50% բաժնետեր/եր/, տնօրեն կամ իրական շահառու հանդիսացող կին ֆիզիկական անձ վարկառուների համար՝ խնայողական հաշվի բացումը եւ վարումը, փաթեթի գործողության ընթացքում մեկ Woman’s Card վճարային քարտի տրամադրումը եւ սպասարկումը: Իսկ մեկ Visa Classic, Visa Gold կամ Mastercard Gold վճարային քարտի տրամադրումը եւ սպասարկումը կիրականացվի 50% նվազեցված վճարով:

Конверс Банк. Финансирование и дополнительные услуги для женщин
Конверс Банк запустил акцию в рамках программы ЕБРР «Женщины в бизнесе». В рамках кампании начинающим и действующим предприятиям предлагается финансирование для пополнения оборотных средств, приобретения основных средств и погашения кредиторской задолженности.
Для начинающих предприятий предусмотрен льготный период.
В число бенефициаров могут быть включены женщины-индивидуальные предприниматели, юридические лица, в которых не менее 50% акционеров или прямых конечных бенефициаров - женщины.
Бенефициары акции смогут воспользоваться рядом банковских продуктов на льготных условиях. В частности, открытие и ведение текущих счетов, предоставление услуги Интернет-банкинг, обслуживание платежных карт через POS-терминалы в течение первого года и т. д. будут бесплатными для заёмщиков - юридических лиц и индивидуальных предпринимателей. Для тех заёмщиков, которые являются индивидуальными предпринимателями, или юридическими лицами, в которых не менее 50% акционеров, директором, или конечным бенефициаром являются женщины – заёмщики в статусе физического лица, бесплатными будут открытие и обслуживание сберегательного счета, выпуск и обслуживание одной платежной карты Woman's Card в течение срока действия пакета. Одна платежная карта Visa Classic, Visa Gold или Mastercard Gold будет предоставлена ​​и обслуживается со скидкой 50%.