Սյունիքի պաշտպանությունը սկսվում է այստեղ ապրող մարդկանցով և նրանց նկատմամբ ցանկացած ապօրինություն, ուղիղ հարված է մարզի անվտանգությանը. Տիգրան Աբրահամյան
27/08/2021 10:52
Սյունիքի մարզի ցանկացած բնակավայր կանգուն ամրոց է՝ տեղում ապրող մարդկանցով, ամենօրյա աշխատանքով, ստեղծվածով, ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է ԱԺ «Պատիվ ունեմ» խմբակցության պատգամավոր Տիգրան Աբրահամյանը։
«Սյունիքի պաշտպանությունը սկսվում է այստեղ ապրող մարդկանցով և նրանց նկատմամբ ցանկացած ապօրինություն, բռնության կամ ազատազրկում, ուղիղ հարված է մարզի անվտանգությանը», - գրել է ԱԺ պատգամավորը՝ հրապարակելով մի քանի լուսանկար Սյունիքից։

Тигран Абрамян: Защита Сюника начинается с живущих там людей и любое беззаконие, насилие против них – прямой удар по безопасности области
27/08/2021 00:00
Любой населенный пункт Сюникской области – прочная крепость, с живущими там людьми, их повседневной работой и созданным, написал на своей странице в Facebook депутат парламента от фракции «Честь имею» Тигран Абрамян.
«Защита Сюника начинается с живущих там людей и любое беззаконие, насилие против них или лишение свободы – прямой удар по безопасности области», - написал депутат, опубликовав несколько фотографий из Сюника.