«Ձեզ տրվում է կարճ ժամանակ շտկելու էս լկտիությունը». Սոֆյա Հովսեփյանը հրապարակել է պահեստազորայիններին տրամադրված գոտու լուսանկարը
Ազգային ժողովի նախկին պատգամավոր Սոֆյան Հովսեփյանն իր ֆեյսբուքյան էջում լուսանկար է հրապարակել՝ գրելով.
«Չէ, էս մեկն արդեն լռելու չէ, էս մեկն արդեն անփութություն չէ, էս մեկն արդեն ֆինանսական խնդիր չէ, էս մեկն արդեն .... հասկացաք...
Եռամսյա հավաքին տարել են էս գոտիներից և տվել պահեստազորայիններին ... Հանկարծ մեկը չհամարձակվի ասել սուտ է, այլապես համապատասխան քայլեր կձեռնարկեմ։
Ձեզ տրվում է կարճ ժամանակ շտկելու էս լկտիությունը։ Դուք եթե ՀՀ գերբը փոխել եք էս սիմվոլով, ապա Հայաստանի դրոշի թարսն էլ եք նորմալ համարել։

«Вам дается три дня, чтобы исправить это бесстыдство» – Софья Овсепян опубликовала фото ремня, розданного резервистам
20/09/2021 17:56
Бывший депутат парламента Софья Овсепян опубликовала на своей странице в Facebook фото, сопроводив записью.
«Нет, об этом уже нельзя молчать, это уже не халатность, это уже не финансовая проблема, это уже… поняли…
На трехмесячных учебно-тренировочных сборах резервистам раздали  такие ремни… И пусть никто не смеет говорить, что это ложь, в противном случае я предприму соответствующие шаги.
Вам дается короткое время, чтобы исправить это бесстыдство. Если вы заменили герб Республики Армения на этот символ, то и перевернутый флаг Армении тоже посчитали нормальным.