Ինեկոբանկի հետ ՏեխնոԱշունն առատ է լինելու. NFC վճարումներ և ավելին (Տեսանյութ)
Ինեկոբանկն ընդլայնում է անկանխիկ գնումների հնարավորությունները և ներկայացնում հատուկ առաջարկ NFC անհպում վճարումներ կատարող առաջին հաճախորդների համար: Մեկնարկում է ՏեխնոԱշուն2021-ը:
Արդեն այսօր, Android սմարթֆոններում ներբեռնելով կամ թարմացնելով մոբայլ բանկինգի ամենահարմարավետ InecoMobile հավելվածը, բանկի VISA քարտապանները կարող են զգալ ժամանակակից անհպում վճարումներ կատարելու բոլոր առավելությունները:
NFC տեխնոլոգիայով սմարթֆոնով անհպում վճարումը կատարվում է վայրկյանների ընթացքում։ Այլևս անհրաժեշտ չէ տնից դուրս գալիս դրամապանակ ունենալ. բավական է վերցնել սմարթֆոնը, որը կկատարի քարտի դերը:
NFC-ն այսօր հանդիսանում է ամենապարզ ու արագ անհպում վճարման տեխնոլոգիաներից մեկը ողջ աշխարհում, որն առանց որևէ հավելյալ վճարումների հասանելի է արդեն InecoMobile-ի օգտատերերին:
Ի հավելում հարմարավետության, InecoMobile-ի միջոցով NFC վճարումներ կատարող  հաճախորդներին սպասվում է հաճելի անակնկալ: Հոկտեմբեր ամսվա ընթացքում կատարելով 5 NFC վճարում՝ գումարային 30,000 դրամի չափով առավել քան 100 վաճառակետերում բանկի VISA քարտապանները կստանան 5000դրամ cashback:*
«Այս արշավով ազդարարվում է ՏեխնոԱշուն 2021-ի մեկնարկը: Առաջիկա երկու ամիսներին սպասեք ավելի մեծ նորությունների ձեր թվային բանկից. Ինեկոբանկը շարունակելու է իր հաճախորդներին առաջարկել ամենանորարար և ժամանակակից լուծումները», - ասում է Ինեկոբանկի Մարքեթինգի ծառայության ղեկավար Տիգրան Սարգսյանը:

An abundant TechnoFall with Inecobank - NFC payments and more (Video)
Inecobank expands its non-cash payment opportunities and introduces a special offer for the first NFC contactless payment customers. TechnoFall 2021 has launched!
Starting today, the Bank's VISA cardholders can experience all the benefits of modern contactless payments when they download or update InecoMobile, the most convenient mobile banking application on Android smartphones.
You can conduct contactless payments with NFC technology on your smartphone in seconds. You no longer need to have a wallet while leaving home. All you need is your smartphone, which will serve as a card.
Today, NFC is one of the simplest and fastest contactless payment technologies in the world, and it is already available to InecoMobile users without any additional fee.
In addition to convenience, customers who make NFC payments through InecoMobile will get a pleasant surprise. Throughout October, the Bank's VISA cardholders that conduct 5 NFC payments with a total amount of 30,000 AMD in more than 100 stores will receive a cashback of 5000 AMD.*
"This campaign declares the launch of TechnoFall 2021. Expect more news from your digital bank in the next two months. Inecobank will continue to offer its customers the most innovative and modern solutions,” Tigran Sargsyan, Head of the Inecobank Marketing Department said.