Սերժ Սարգսյանին կարելի է մեղադրել գլոբալ տաքացման, կորոնավիրուսը ստեղծելու կամ Տիգրան Ասատրյանի երգերի բառերը գրելու համար. Աշոտյան
22/11/2021 13:42
«Այսօր հայտնի դարձավ, որ տխրահռչակ Սիլվա Համբարձումյանի ցուցմունքով ՀՀ երրորդ նախագահ Սերժ Սարգսյանը հարցաքննության է կանչվում որպես մեղադրյալ։
Այո, այո։ Սա այն նույն ունիվերսալ կաշառատու Սիլվան է, ով որպես բութ գործիք շարունակվում է օգտագործվել հողատուի կողմից քաղաքական հակառակորդների դեմ։
Հողատու+ կաշառատու= сладкая парочка.
Սակայն, այս աբսուրդի հետևում թաքնված է մի շատ վտանգավոր գործընթաց։
Ակնհայտ է, որ հերթական դավաճանական գործարքից ժողովրդի ուշադրությունը շեղելու համար բեմադրվում է այս ապուշագույն շոուն։
Երբ Սերժ Սարգսյանին մեղադրանք առաջադրեցին մի նմանատիպ անհեթեթ՝ դիզելի գործով, նա ասաց, որ Արցախը երբեք չի լինելու Ադրբեջանի կազմում։
Հիմա էլ, երբ մութ ամպերը կախվել են Հայաստանի հարավի վրա, մենք պնդում ենք, որ Սյունիքը մշտապես լինելու է հայկական։
Իսկ Սերժ Սարգսյանին ավելի մեծ հաջողությամբ կարելի է մեղադրել գլոբալ տաքացման, կորոնավիրուսը ստեղծելու կամ Տիգրան Ասատրյանի երգերի բառերը գրելու մեջ։

Сержа Саргсяна можно обвинить в глобальном потеплении, в создании коронавируса или написании слов к песням Тиграна Асатряна – Армен Ашотян
22/11/2021 14:55
Заместитель председателя Республиканской партии Армении Армен Ашотян опубликовал запись на своей странице в Facebook.
«Сегодня стало известно, что третий президент Армении Серж Саргсян вызван на допрос в качестве обвиняемого по показаниям печально известной Сильвы Акопян.
Да, да. Это та же универсальная дающая взятку Сильва, которая продолжает использоваться как тупой предмет сдавшим земли против политических противников.
Сдавший земли + дающая взятки = сладкая парочка.
Однако за этим абсурдом скрывается очень опасный процесс.
Очевидно, что это идиотское шоу устраивается для того, чтобы отвлечь внимание общества от очередной предательской сделки.
Когда Сержу Саргсяну предъявили обвинение по такому же схожему нелепому делу о дизеле, он сказал, что Арцах никогда не будет в составе Азербайджана.
Сейчас, когда темные тучи повисли над югом Армении, мы утверждаем, что Сюник всегда будет армянским.
А Сержа Саргсяна с еще большим успехом можно обвинить в глобальном потеплении, в создании коронавируса или написании слов к песням Тиграна Асатряна.
Более того, он готов сидеть до конца жизни, если это – цена спасения Армении», - написал Армен Ашотян.