Կոնվերս Բանկ. Black Friday-ին՝ նաև Cash back-ով
Կոնվերս Բանկը` Black Friday-ի կապակցությամբ հայտարարում է հերթական Cash back ակցիան իր Visa virtual քարտապանների համար:
«Մենք գնահատում ենք մեր հաճախորդների հարմարավետությունը, կարեւորում առցանց հարթակներում գործարքների անվտանգության ապահովումը եւ ստեղծում լավագույն պայմանները գնումների իրականացման համար: Այս անգամ Կոնվերս Բանկն իր հաճախորդներին է առաջարկում նոյեմբերի 26-ին՝ Black Friday-ի օրը, առցանց գնումներ կատարել Բանկի թվային Visa virtual քարտով եւ ստանալ մինչեւ 20.000 դրամի Cash back»,-ասել են Բանկում:
Նշվել է, որ Visa virtual-ը Հայաստանում ներդրված առաջին թվային քարտն է՝ նախատեսված առցանց գնումների համար: Այն ապահով է գնումների իրականացման ժամանակ, միաժամանակ անվտանգ՝ զեղծարարությունների համար: Քարտը ֆիզիկապես գոյություն չունի, ուստի եւ այն կորցնել հնարավոր չէ, ինչպես նաեւ փոխկապակցված չէ դրամական հաշվին, ինչի շնորհիվ հաճախորդների ֆինանսական միջոցները «հարձակումների» ժամանակ անհասանելի են երրորդ անձանց:

“We value the convenience of our customers, prioritize the security of transactions on online platforms and create the best conditions for shopping. Converse Bank proposes its customers making purchases with the Bank’s Visa Virtual cards on Black Friday, November 26, and get up to AMD 20,000 CashBack,” the Bank representative said.
Visa Virtual is the first digital card for online shopping in Armenia. It is secure for shopping and at the same time safe from fraud. The card does not exist physically, it is impossible to lose the card, nor is it linked to the cash account, therefore the customer’s funds are inaccessible to third parties during hacking.
See Visa Virtual details here: https://www.conversebank.am/en/visa-virtual/
You can get a Visa Virtual card free of charge by downloading the Mobile Application of Converse Bank.