Դատավոր Բախշիյանին զոհաբերեցին, իսկ զոհաբերողները հանգիստ նայում են, թե ինչպես են բորենիները խորտակում երիտասարդ դատավորի ճակատագիրը. Ղազինյան
07/02/2022 15:10
Դատավոր Բախշիյանին կալանավորեցին, ավելի ճիշտ՝ զոհաբերեցին, հանուն նիկոլների վրեժի, հոգեկան բավարարվածության ու վախերի փարատման, ֆեյսբուքի իր էջում գրել է «Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Արթուր Ղազինյանը։
«Իսկ զոհաբերողները հիմա երևի հանգիստ նայում են, թե ինչպես են բորենիները խորտակում երիտասարդ դատավորի ճակատագիրը, ինչպես են զնդանը նետում իրենց գործընկերոջը:
Չեմ պատկերացնում, թե ինչ են զգալու Բախշիյանին զոհաբերած մարդիկ, երբ նույն զոհասեղանին մի օր դնեն իրենց կամ իրենց հարազատներին, քանի որ նիկոլի համար բոլորը օգտագործման ենթակա մատերիալ են, թափոն: Բայց մեկ բան հաստատ գիտեմ. բոլորը պատասխան են տալու. . .», - գրել է Ղազինյանը։

Cудью Бориса Бахшияна принесли в жертву, а пожертвовавшие спокойно смотрят, как гиены губят судьбу молодого судьи – Артур Казинян
07/02/2022 16:17
Судью Бориса Бахшияна арестовали, вернее, им пожертвовали ради мести, душевного удовлетворения и развеяния страхов николов, написал на своей странице в Facebook депутат парламента от фракции «Армения» Артур Казинян.
«А принесшие в жертву сейчас, наверное, спокойно смотрят на то, как гиены губят судьбу молодого судьи, как бросают в темницу их коллегу.
Я не представляю, что почувствуют пожертвовавшие Бахшияном люди когда однажды на алтаре окажутся они или их родственники, поскольку для Никола все – подлежащие использованию материал, отходы.