44-օրյա պատերազմի մասնակից երկու տղաներ հացադուլ են հայտարարել ու Ազատության հրապարակում միացել Արթուր Վանեցյանին
18/04/2022 09:55
44-օրյա պատերազմի մասնակցիներ Նվեր Կիրակոսյանն ու Արթուր Ավագյանը հացադուլ են հայտարարել ու միացել Ազատության հրապարակում նստացույց անող ԱԱԾ նախկին տնօրեն, ԱԺ «Պատիվ ունեմ» խմբակցության ղեկավար Արթուր Վանեցյանին։
«Առավոտյան Ազատության հրապարակ եկան 44-օրյա պատերազմի մասնակիցներ, որոնք երեկ հայտարարել էին անժամկետ հացադուլի և Արթուր Վանեցյանին միանալու մասին»,-այս մասին հայտնել է «Հայրենիք» կուսակցության խորհրդի անդամ Արսեն Բաբայանը։

Два участника 44-дневной войны объявили голодовку и присоединились на площади Свободы к Артуру Ванецяну
18/04/2022 10:39
Два участника 44-дневной войны – Нвер Киракосян и Артур Авагян – объявили голодовку и присоединились к бывшему директору Службы национальной безопасности, руководителю фракции «Честь имею» Артуру Ванецяну, проводящему сидячий пикет на площади Свободы в Ереване.
«Утром на площадь Свободы пришли участники 44-дневной войны, которые вчера объявили о бессрочной голодовке и присоединении к Артуру Ванецяну», - сообщил член политсовета партии «Родина» Арсен Бабаян.