Եկեք և ուղղակի կանգնեք հրապարակում, որպեսզի ցույց տաք, որ անհամաձայն եք վարվող հակապետական քաղաքականության հետ. Արսեն Ջուլֆալակյան
Շատերն են հարցնում, թե լինելու՞ եմ արդյոք այսօր հանրահավաքին՝ Ֆրանսիայի հրապարակում և արդյոք իմաստ ունի՞ այս ամենը, ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է ԱԺ նախկին պատգամավոր Արսեն Ջուլֆալակյանը։
«Այո՛, լինելու եմ և կոչ եմ անում, որ միանաք:
Եկեք և ուղղակի կանգնեք հրապարակում, որպեսզի ցույց տաք, որ անհամաձայն եք վարվող հակապետական քաղաքականության հետ:
Իսկ իմաստ ունի այնքանով, որքանով որ կարևոր է ձեզ համար պետության/հայրենիքի պահպանման հարցը(առանց չափազանցության):
Եթե չկանգնացնենք այս կործանարար ուժին, գահավիժման գործընթացը շարունակվելու է: Դեռ վերջնանպատակին չեն հասել:

Приходите и просто стойте на площади, чтобы показать, что не согласны с проводимой антигосударственной политикой – Арсен Джулфалакян
Многие спрашивают, буду ли я сегодня участвовать в митинге на площади Франции и имеет ли смысл все это, написал на своей странице в Facebook бывший депутат Арсен Джулфалакян.
«Да, я буду там и призываю вас присоединиться.
Приходите и просто стойте на площади, чтобы показать, что вы не согласны с проводимой антигосударственной политикой.
А имеет смысл настолько, насколько важен для вас вопрос сохранения государства/страны (без преувеличения).
Если не остановим эту разрушительную силу, процесс уничтожения будет продолжаться. Ведь он пока не достиг окончательной цели.