Ժամը 19:00-ին կրկին հավաքվում ենք Ֆրանսիայի հրապարակում. կարծում եմ՝ հարցերի որոշ պատասխաններ կստանաք. Արթուր Վանեցյան
Այսօր 19։00-ին բոլորս կրկին հավաքվելու ենք Ֆրանսիայի հրապարակում, խոսելու ենք շատ կարևոր անելիքների մասին, Երևանում կազմակերպված անհնազանդության ակցիայի ժամանակ հայտարարեց ԱԺ «Պատիվ ունեմ» խմբակցության ղեկավար, «Հայրենիք» կուսակցության նախագահ Արթուր Վանեցյանը։
«Ելույթներ կլինեն, կխոսենք, կարծում եմ՝ հարցերի որոշ պատասխաններ կստանաք։ Հոգնել չկա, հուսահատվել չկա, վստահ գնում ենք առաջ և անպայման հասնելու ենք մեր նպատակին», - հայտարարեց Արթուր Վանեցյանը։

Сегодня в 19:00 мы все снова соберемся на площади Франции, думаю, вы получите некоторые ответы на вопросы – Артур Ванецян
Сегодня в 19:00 мы все снова соберемся на площади Франции, чтобы поговорить об очень важных делах, объявил сегодня в ходе акции гражданского неповиновения председатель партии «Родина», руководитель фракции «Честь имею» Артур Ванецян.
«Будут выступления, поговорим, думаю, что вы получите некоторые ответы на вопросы. Никакого разочарования, никакого отчаяния, уверенно идем вперед и обязательно достигнем нашей цели», - заявил Артур Ванецян.