Արթուր Վանեցյանի օգնական Արամ Գրիգորյանի տանն իրավապահները խուզարկություն են իրականացնում
ԱԱԾ նախկին տնօրեն, «Հայրենիք» կուսակցության նախագահ Արթուր Վանեցյանի օգնական Արամ Գրիգորյանի տանը իրավապահները խուզարկություն են իրականացնում:
«Այս պահին նիկոլյան իշխանության կամակատարները խուզարկություն են անցկացնում Արթուր Վանեցյանի օգնական Արամ Գրիգորյանի բնակարանում:
Իշխանությունն այդպես էլ չհասկացավ, որ քրեական քողի տակ թաքնվելով՝ քաղաքական հետապնդումները մեզ չեն կարող վախեցնել:
Իշխանությունն այդպես էլ չհասկացավ, որ մենք անգամ բուն թուրքից չենք վախեցել ու վախենում, ուր մնաց թուրքի կամակատարներից վախենանք կամ նահանջենք», - այս մասին հայտարարել է «Հայրենիք» կուսակցության խորհրդի անդամ Արսեն Բաբայանը:

Сотрудники правоохранительных органов проводят обыск в доме помощника председателя партии «Родина», бывшего директора Службы национальной безопасности Артура Ванецяна – Арама Григоряна.
«В эти минуты приспешники николовской власти проводят обыск в доме помощника Артура Ванецяна – Арама Григоряна.
Власти так и не поняли, что не могут напугать нас политическими преследованиями, прикрываясь криминальной завесой.
Власти так и не поняли, что мы не боялись и не боимся даже турка, где уж там, чтобы отступить или бояться прислужников турка», - написал член политсовета партии «Родина» Арсен Бабаян.