Ոստիկանության գնդապետներից մի քանիսն առանց գլխարկ են, մյուսը` Նյու Յորքի ոստիկանության գլխարկով. Սեյրան Օհանյանը լուսանկարներ է հրապարակել
Հայաստանի Հանրապետության ոստիկանության գնդապետներից մի քանիսն առանց գլխարկ են, մյուսը` Նյու Յորքի ոստիկանության գլխարկով, Facebook-ում գրել է ԱԺ «Հայաստան» խմբակցության ղեկավար Սեյրան Օհանյանը՝ կից հրապարակելով նաև լուսանկարներ։
«Համազգեստի պատիվը չպաշտպանող, օրենքը խախտող ոստիկանը չի՛ կարող օրենք հաստատել կամ պաշտպանել քաղաքացու օրինական շահերն ու անվտանգությունը։
ՀԳ. Իսկ քաղաքացուն հայհոյող ոստիկանն անբարոյական է և գործած հանցանքի համար պատիժ է կրելու», - գրել է Սեյրան Օհանյանը։

Сейран Оганян: Несколько полковников полиции Армении были без фуражек, а один – в кепке полиции Нью-Йорка
30/05/2022 15:39
Несколько полковников полиции Республики Армения были без фуражек, а один – в кепке полиции Нью-Йорка, написал на своей странице в Facebook руководитель фракции «Армения» Сейран Оганян, опубликовав фотографии.
«Не защищающий честь мундира, нарушающий закон полицейский не может устанавливать или защищать законные интересы и безопасность граждан.
P.S. А ругающий гражданина полицейский – аморальный и понесет наказание за совершенное преступление», - написал Сейран Оганян.