Ավետիք Չալաբյանին կալանավորելով՝ վախկոտ իշխանությունները հերթական անգամ ապացուցեցին՝ միակ հենարանը մնացել է իրենց հնազանդ ծառայող իրավապահ համակարգը. Վանեցյան
03/08/2022 12:47
Դատավոր Մնացական Մարտիրոսյանը որոշեց 3 ամիս ժամկետով կալանավորել Ավետիք Չալաբյանին:
ԱԱԾ նախկին տնօրեն, «Հայրենիք» կուսակցության նախագահ Արթուր Վանեցյանն անդրադարձել է Չալաբյանի կալանավորմանը։
«Հոգեվարքի մեջ գտնվող վախկոտ իշխանությունները հերթական անգամ ապացուցեցին, որ իրենց իշխանության միակ հենարանը մնացել է իրենց հնազանդ ծառայող իրավապահ համակարգը:

Трусливые власти в очередной раз доказали, что их единственной опорой осталась покорно служащая им правоохранительная система – Артур Ванецян об аресте Аветика Чалабяна
03/08/2022 13:47
Судья Мнацакан Мартиросян решил арестовать Аветика Чалабяна на три месяца.
Бывший директор СНБ, председатель партии «Родина» Артур Ванецян обратился на своей странице в Facebook к решению об аресте общественно-политического деятеля, Аветика Чалабяна.
«Находящиеся в агонии, трусливые власти в очередной раз доказали, что единственной опорой их власти осталась покорно служащая им правоохранительная система.