Զոհերից 2-ի ինքնությունը դեռևս պարզված չէ, իսկ անհետ կորածները 8-ն են
ԱԻՆ-ը նոր տվյալներ է հաղորդում։ Զոհերից 2 անձի ինքնությունը դեռևս պարզված չէ, իսկ անհետ կորածները 8-ն են։
Այսպես, որոնողափրկարարական աշխատանքների արդյունքում հայտնաբերվել է 16 քաղաքացու դի (Միսակ Պատվականի Մարգարյան, ծնված 1964 թ․, Անահիտ Վազգենի Մխիթարյան, ծնված 1967 թ․, Ջեմմա Սարգսի Նազարյան, ծնված 1960 թ․, Անահիտ Զարզանդի Խալաթյան, Վարդան Գուրգենի Քոչարյան, ծնված 1960 թ․, Գայանե Արտավազդի Ավետիսյան, ծնված 1966 թ․, Արամ Կոմիսարի Հայրապետյան, ծնված 1980 թ․, Վաչագան Վահագնի Եղոյան, ծնված 2000 թ․, Էռնա Մանվելի Գրիգորյան, ծնված 1980 թ․, Հարություն Սամվելի Գարաքյան, ծնված 1987 թ․, Մարիամ Արմենի Խաչատրյան, ծնված 1992 թ․, Սիրարփի Արմենի Խաչատրյան, ծնված 1994 թ․, Մարատ Կարենի Շահբազյան, ծնված 2018 թ․ և Հրաչյա Ֆանբերգի Սարգսյան, ծնված 1976 թ․ և անձը չպարզված երկու քաղաքացու դի)։

МЧС Армении сообщает новые данные о погибших и пропавших без вести в результате взрыва в торговом центре «Сурмалу». Личность двух погибших пока не установлена, а пропавшими без вести числятся 8 человек.
В результате поисково-спасательных работ были найдены тела 16 граждан: (Мисака Патвакановича Маркаряна, 1964 г.р, Анаит Вазгеновны Мхитарян, 1967 г.р, Джеммы Саркисовны Назарян, 1960 г.р, Анаит Зарзандовны Халатян, Вардана Гургеновича Кочаряна, 1960 г.р. и Гаяне Артаваздовны Аветисян, 1966 г.р., Арама Комисаровича Айрапетяна, 1980 г.р., Вачагана Ваагновича Ехояна, 2000 г.р., Эрны Манвеловны Григорян, 1980 г.р., Арутюна Самвеловича Гаракяна, 1987 г.р., Сирарпи Арменовны Хачатрян, 1994 г.р., Марата Кареновича Шахбазяна, 2018 г.р. и Грачья Фанберговича Саркисяна, 1976 г.р., а также тела двух граждан, личности которых еще не установлена).
2. Артавазд Айрапетян
3. Ваник Амирханян
4. Ксения Бадалян (1981 г.р.)
5. Арам Арутюнян
6. Давид Мхитарян
7. Мехри Тарери (гражданин Ирана)
8. Гегам Петросян (1985 г.р.)
«В случае информации о пропавших без вести гражданах, просим звонить на горячую линию "911"», - отметили в ведомстве.