Նիկոլ Փաշինյանը խորհրդարանում հանդիպում է ՔՊ խմբակցության հետ
Նիկոլ Փաշինյանն այս պահին հանդիպում է «Քաղաքացիական պայմանագիր» խմբակցության պատգամավորների հետ: Այս մասին տեղեկացրել է 24News-ի թղթակիցը:
Լրատվամիջոցը պատգամավոր Սարգիս Խանդանյանից փորձել է ճշտել, թե հանդիպումը պայմանավորվա՞ծ է սահմանային իրավիճակով և ի՞նչ հարցեր են քննարկվելու, վերջինս չի մանրամասնել՝ արձագանքելով, որ ենթադրվում է՝ այդ հարցերն են քննարկվելու:
ԱԺ կանոնակարգ օրենքի համաձայն՝ 16:30-ին ԱԺ -ում տեղի է ունենալու Կառավարության հետ հարցուպատասխան, որին մասնակցելու է նաև Նիկոլ Փաշինյանը:

Никол Пашинян встречается в парламенте с фракцией Гражданский договор
Премьер-министр Никол Пашинян в эти минуты проводит встречу с депутатами фракции «Гражданский договор». Об этом сообщает корреспондент 24News.
СМИ попыталось уточнить у депутата Саркиса Ханданяна, обусловлена ли встреча ситуацией на границе и какие вопросы будут обсуждаться, однако он не уточнил, ответив: предполагается, что будут обсуждены эти вопросы.
Согласно закону «Регламент Национального Собрания», сегодня в 16:30 в парламенте предусмотрен правительственный час, в котором примет участие также премьер.