Հասկանու՞մ եք, որ Ռուսաստանի անհաջողության դեպքում դիմավորելու եք թուրքերին, ու ոչ մի Արևմուտք ձեզ չի գալու, փրկի․ Շարմազանով
19/10/2022 16:30
«Հայաստանի պաշտոնական քարոզչությունը վաղուց հակապետական է, հակասում է հայ-ռուսական դաշնակցային շահերին ու ծառայում է թուրք-ՆԱՏՕ-ական շահերին»,- կարծիք է հայտնել ՀՀԿ ԳՄ անդամ Էդուարդ Շարմազանովը։
«ՆԱՏՕ-ն ու Արեւմուտքը որտեղ «քիթները խոթեցին», այդ երկրները կամ կործանվեցին կամ մասնատվեցին։
Հայաստանի պաշտոնական քարոզչությունը վաղուց հակապետական է, հակասում է հայ-ռուսական դաշնակցային շահերին ու ծառայում է թուրք-ՆԱՏՕ-ական շահերին։
Ժամանակին Նավալնիին եթեր տվեցին, ՀԱՊԿ-ին ինչ ասես ասացին, հիմա էլ քարոզում են ՌԴ-ի ու Պուտինի պարտությունը ՆԱՏՕ-ի դեմ պայքարում։
Դուք ուղեղ ունե՞ք։
Հասկանու՞մ եք, որ ՌԴ-ի անհաջողության դեպքում դիմավորելու եք թուրքերին, ու ոչ մի Արեւմուտք ձեզ չի գալու, փրկի։
Հայաստանի և Արցախի ճակատագիրը որոշվում է նաեւ ՌԴ-ՆԱՏՕ հակամարտության ժամանակ՝ Ուկրաինայում։
Կրկնում եմ՝ ՌԴ-ի անհաջողությունն ու պարտությունն ուղիղ ճանապարհ է լինելու Հայաստանի վիլայեթացման համար, այ կապիտուլյանտ անմեղսունակներ։
Արեւմուտքն ու ՆԱՏՕ-ն որտեղ «քիթները խոթեցին», այդ երկրները կամ կործանվեցին,կամ մասնատվեցին։
Միշտ հիշեք. ՆԱՏՕ-ի անդամ Թուրքիայի «Բայրաքթարներն» են հազարավոր հայորդիների սպանել, իսկ «ձեր սիրելի» Ուկրաինան էլ Արցախի հարցում միշտ ունեցել է ադրբեջանամետ դիրքորոշում։
Արցախի հարցում Ուկրաինայի և Հայաստանի իշխանությունների դիրքորոշումները նույնական են՝ պրոադրբեջանական»,- սոցցանցի իր էջում գրել է Էդուարդ Շարմազանովը։

Эдуард Шармазанов: Вы понимаете, что в случае неудачи РФ, придется иметь дело с турками и никакой Запад не придет, не спасет вас?
Официальная пропаганда Армении уже давно носит антигосударственный характер, противоречит армяно-российским союзническим интересам и служит интересам Турции и НАТО, такое мнение высказал член исполнительного комитета Республиканской партии Армении Эдуард Шармазанов.
«Те страны, куда "засунули свой нос" НАТО и Запад, либо разрушены, либо расчленены.
Официальная пропаганда Армении уже давно является антигосударственной, противоречит армяно-российским интересам и служит турецко-натовским интересам.
В свое время предоставили эфир Навальному, говорили что угодно в адрес ОДКБ, а сейчас пропагандируют поражение РФ и Путина в борьбе против НАТО.
У вас есть мозги?
Вы понимаете, что в случае неудачи Российской Федерации придется иметь дело с турками и никакой Запад не придет, не спасет вас?
Судьба Армении и Арцаха решается также во время конфликта РФ – НАТО в Украине.
Повторяю, неудача и поражение РФ – прямой путь превращения Армении в вилайет, невменяемые капитулянты!
Страны, куда "засунули свой нос" Запад и НАТО, либо разрушены, либо расчленены.
Всегда помните, что "Байрактары" члена НАТО – Турции убили сотни армянских сыновей, "ваша любимая" Украина всегда придерживалась в вопросе Арцаха проазербайджанской позиции.
В вопросе Арцаха позиции Украины и нынешних властей Армении идентичны – проазербайджанские», - написал на своей странице в Facebook Эдуард Шармазанов.