«Lսեք հիմա, այսօրվա իրականության մեջ. Մտածելու և շատ բան հասկանալու նյութ կունենաք». Արմեն Աշոտյանը հրապարակել է 2019 թվականի նոյեմբերին Զագրեբում ՀՀ երրորդ նախագահի ելույթը
03/11/2022 17:10
ՀՀԿ փոխնախագահ Արմեն Աշոտյանը սոցցանցի իր էջում հրապարակել է ՀՀ երրորդ նախագահ Սերժ Սարգսյանի ելույթը՝ 2019 թվականին՝ եվրոպական իշխող կուսակցության համագումարին։
«Սերժ Սարգսյանն այս ելույթն ունեցել է, ուշադրություն, 2019 թվականի նոյեմբերին Զագրեբում, Եվրոպական իշխող կուսակցության համագումարին։

«Послушайте сейчас, в сегодняшней действительности»: Армен Ашотян опубликовал выступление третьего президента Армении в ноябре 2019 года в Загребе
03/11/2022 17:30
Заместитель председателя Республиканской партии Армении Армен Ашотян опубликовал на своей странице в Facebook выступление третьего президента Армении Сержа Саргсяна в 2019 году на съезде правящей Европейской народной партии (ЕНП) в Загребе.
«Серж Саргсян выступил с этой речью, внимание, в ноябре 2019 года в Загребе, на съезде Европейской народной партии.