Արցախի Հանրապետության նախկին պետական նախարար Ռուբեն Վարդանյանն այս շաբաթ կխոսի առաջիկա քայլերի մասին։
«Ես բազմաթիվ հարցեր եմ ստանում իմ գործունեության, առաջիկա քայլերի, առկա մարտահրավերների հաղթահարման վերաբերյալ իմ մոտեցումների մասին, որոնց հնարավորություն չեմ ունենում առանձին-առանձին անդրադառնալու:
Հենց այդ պատճառով հարցազրույցների ձևաչափից բացի, որոշեցի ձեզ հետ երկխոսության պահպանման և հետադարձ կապի համար ավելի դինամիկ տարբերակ գտնել՝ օգտագործելով սոցիալական մեդիայի հնարավորությունները», - Facebook-ում գրել է Վարդանյանը։
Նա նշել է, որ գրառման մեկնաբանություններում այսօր՝ մինչև օրվա ավարտը, քաղաքացիները կարող են թողնել իրենց մտահոգող բոլոր հարցերը: Ամենակարևոր կամ ամենահրատապ 3 հարցերին կպատասխանի այս շաբաթ՝ վիդեո ձևաչափով։

Бывший государственный министр Республики Арцах Рубен Варданян на этой неделе поговорит о своих дальнейших шагах.
«Мне поступает много вопросов о моей деятельности, дальнейших шагах, которые необходимо предпринять, идеологических подходах к некоторым вопросам, ответить на которые я не всегда имею возможность.
Именно поэтому, помимо формата интервью, я решил ввести более динамичный способ общения, обратной связи и поддержания диалога с вами, используя возможности социальных сетей», - написал на своей странице в Facebook Рубен Варданян.
Он отметил, что граждане могут оставить свои вопросы в комментариях под его постом, он выберет и ответит на 3 самых актуальных и важных вопроса в конце этой недели в видеоформате.