«Հայրենիք» կուսակցության անդամը դատարանում հաղթել է ՔՊ-ական պատգամավորին
«Հայրենիք» կուսակցության անդամ Արսեն Նիկողոսյանը դատարանում հաղթել է «Քաղաքացիական պայմանագիր» խմբակցության պատգամավոր Միքայել Թումասյանին։
«Ուզում եմ տեղեկացնել, որ գրեթե 2 տարվա դատավարությունից հետո ավարտվեց ինձ դատի տված Դավթաշենի նախկին թաղապետ, ներկայումս ՔՊ պատգամավոր Միքայել Թումասյանի դատական գործը:
Ասեմ, որ դատարանը ամբողջությամբ մերժել է պատգամավորի հայցը։
Ուզում եմ շնորհակալություն հայտնել իմ փաստաբան Անահիտ Սարգսյանին` դատավարությանը փայլուն մասնակցության և մինչև վերջ իմ կողքին կանգնելու համար: Արդարությունը միշտ հաղթանակում է, իսկ մեր ժամանակներում արդարությունը ամենաուժեղ զենքն է։
Հ. Գ. Միանշանակ, մենք պետք է գործենք, որպեսզի հաղթենք ներքին թշնամուն, իսկ այսօր ներքին թշնամին ավելի վտանգավոր է, քան արտաքին թշնամին: Ստերի և դավաճանների վերջը գալու է։ Ժամանակի հարց է...», - Facebook-ում գրել է Արսեն Նիկողոսյանը։

Член партии «Родина» одержал победу в суде над депутатом фракции «Гражданский договор»
Член партии «Родина» Арсен Никогосян одержал победу в суде над депутатом правящей фракции «Гражданский договор» Микаелом Тумасяном.
«Хочу сообщить, что после продолжающегося 2 года разбирательства по иску бывшего главы административного района Давиташен, ныне депутата парламента от «Гражданского договора» Микаела Тумасяна судебный процесс завершился.
Суд полностью отклонил иск депутата.
Хочу выразить благодарность моему адвокату Анаит Саркисян за блестящее участие и оказанную мне до конца поддержку. Справедливость всегда побеждает, а в наше время справедливость – самое сильное оружие.
P.S. Мы безусловно должны действовать, чтобы одержать победу над внутренним врагом, сегодня внутренний враг более опасен, чем внешний враг. Лжи и предателям придет конец. Это вопрос времени…», - написал на своей странице в Facebook Арсен Никогосян.