Ինձ ոչ մեկը Հ1-ից չի հեռացրել, ես այստեղ աշխատել եմ, աշխատում եմ և ոչ մի խնդիր չունեմ. Արամ Նիկոլյան (hraparak.am)
20/04/2023 13:45
«Ինձ ոչ մեկը Հ1-ից չի հեռացրել, ես այստեղ աշխատել եմ, աշխատում եմ և ոչ մի խնդիր չունեմ»,- այս մասին «Հրապարակի» հետ զրույցում ասել է դիզայներ, ոճաբան Արամ Նիկոլյանն՝ անդրադառնալով այն լուրերին, թե Հանրային հեռուստաընկերությունից փորձում են հեռացնել իրեն:
Ոճաբանը նաև նշել է, որ աշխատանքը բնականոն կերպով շարունակվում է նաև «Արամ Նիկոլյան» հագուստի խանութ սրահում:
Հիշեցնենք, որ Ծանրամարտի Եվրոպայի առաջնության բացման հանդիսավոր արարողության ժամանակ Արամ Նիկոլյանը բեմում այրեց Ադրբեջանի դրոշը։

Меня никто не увольнял с Общественного телевидения, я здесь работал, работаю и никаких проблем у меня нет – Арам Николян (hraparak.am)
20/04/2023 15:08
«Меня никто не увольнял с Общественного телевидения, я здесь работал, работаю и никаких проблем у меня нет», - об этом заявил в беседе с Hraparak.am  дизайнер, стилист Арам Николян, касаясь сведений о том, что его пытаются уволить с работы руководителя стилистической студии ОТА.
Стилист также отметил, что в магазине-салоне «Арам Николян» также продолжается нормальный рабочий процесс.
Напомним, во церемонии открытия чемпионата Европы по тяжелой атлетике дизайнер Арам Николян неожиданно выбежал на сцену, схватил флаг Азербайджана и поджег его и вынес из зала.