Իշխանությունը գործադրվող միջոցներ ընտրելիս առանձնապես անբարո է գործում հատկապես այն մարդկանց նկատմամբ, ովքեր պայքարող տեսակ են. Տիգրան Աբրահամյան
18/05/2023 09:54
ԱԺ «Պատիվ ունեմ» խմբակցության քարտուղար Տիգրան Աբրահամյանի գնահատմամբ՝ դեռ դժվար է ասել, թե իշխանությունն առավել այլանդակ գործել է զոհված հերոսների ծնողներին ձեռնաշղթաներով կոպտորեն բերման ենթարկելիս և ապօրինի գործընթաց բեմադրելի՞ս, թե՞ սոցիալական ցանցերում խայտառակ ոհմակային հարձակում կազմակերպելիս:
«Իշխանությունը գործադրվող միջոցներ ընտրելիս առանձնապես անբարո է գործում հատկապես այն մարդկանց նկատմամբ, ովքեր պայքարող տեսակ են և այս իշխանության լկտիությունների ու ապօրինությունների վրա աչք չեն փակում:
Իշխանության մահակին պետք է եղած ողջ ռեսուրսներով դիմակայել, որովհետև նույնիսկ փոքր, սակայն կազմակերպված ձևով հակազդելը իր արդյունքը բերում է», - Facebook-ում գրել է Աբրահամյանը:

Власть при выборе используемых средств действует особенно безнравственно в отношении тех людей, которые борются и не закрывают глаза на беззакония – Тигран Абрамян
18/05/2023 12:58
По оценке секретаря парламентской фракции «Честь имею» Тиграна Абрамяна, пока трудно сказать, когда власти действовали более отвратительно – во время привода родителей погибших героев в наручниках с применением грубой силы и постановки незаконного процесса, или организации позорного стайного нападения в социальных сетях.
«Власть при выборе используемых средств действует особенно безнравственно в отношении тех людей, которые являются борющимся типом и не закрывают глаза на наглость и беззаконие этой власти.
Дубинке властей нужно сопротивляться всеми ресурсами, потому что даже маленькое, но организованное противодействие приводит к нужному результату», - написал на своей странице в Facebook Тигран Абрамян.