Ուշադրություն դարձրեք հրճվանքին․ նամակը փոխանցելիս երևի ծաղրել են Արայիկ Հարությունյանին, Արցախի մեր հայրենակիցներին․ Մելիք-Շահնազարյան
15/07/2023 15:25
Քաղաքագետ Հրանտ Մելիք-Շահնազարյանը Փաշինյանի ու Միշելի լուսանկարն է հրապարակել՝ գրելով․
«Փաշինյանը Շառլ Միշելին է փոխանցել Արցախի նախագահ Արայիկ Հարությունյանի նամակը։ Իսկ հիմա ուշադրություն դարձրեք դրա՝ հրճվանք արտահայտող դեմքին։
Հիշեք Ստեփանակերտի փողոցներում ցույց անող մեր հայրենակիցների, մեր քույրեր ու եղբայրների, նրանց հրաշք զավակների դեմքերը ու հետո նորից այս դավաճանի հրճվանքը տեսեք։
Երևի նամակը փոխանցելիս լավ ծաղրել են Արայիկ Հարությունյանին։ Նաև Արցախի սովալլուկ մեր հայրենակիցներին»։

Обратите внимание на восторг этого предателя и вспомните лица вышедших на митинги в Степанакерте наших соотечественников, братьев и сестер – Грант Мелик-Шахназарян
15/07/2023 17:22
Политолог Грант Мелик-Шахназарян опубликовал на своей странице в Facebook фото с сегодняшней встречи Никола Пашиняна с председателем Европейского совета Шарлем Мишелем и написал:
«Пашинян передал Шарлю Мишелю письмо президента Республики Арцах Араика Арутюняна. А теперь обратите внимание на лицо этого – выражающее восторг.
Вспомните лица вышедших на митинги в Степанакерте наших соотечественников, братьев и сестер, их детей и снова посмотрите на восторг этого предателя…
Видимо, хорошо поиздевались над Араиком Арутюняном, а также над страдающими от голода нашими соотечественниками Арцаха, когда передавали письмо».