Լիահույս եմ՝ համատեղ ջանքերի շնորհիվ կզարգացնենք հայ-կոլումբիական հարաբերությունները. Նիկոլ Փաշինյան
20/07/2023 16:05
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել Կոլումբիայի Հանրապետության նախագահ Գուստավո Պետրոյին՝ Կոլումբիայի Անկախության օրվա առթիվ:
«Ջերմորեն շնորհավորում եմ Ձեզ Կոլումբիայի Հանրապետության Անկախության օրվա առթիվ:
Լիահույս եմ, որ մեր համատեղ ջանքերի շնորհիվ կզարգացնենք հայ-կոլումբիական հարաբերությունները՝ ի նպաստ երկու երկրների ու ժողովուրդների բարօրության»,- ասվում է ուղերձում։

Надеюсь, что благодаря совместным усилиям мы будем развивать армяно-колумбийские отношения –Никол Пашинян
20/07/2023 16:47
Премьер-министр Никол Пашинян направил поздравительное послание президенту Республики Колумбия Густаво Петро по случаю Дня независимости страны, сообщает пресс-служба правительства Армении.
«Сердечно поздравляю Вас с Днем независимости Республики Колумбия.
Надеюсь, что благодаря совместным усилиям мы будем развивать армяно-колумбийские отношения на благо двух наших стран и народов», - говорится в послании.